Deze website gebruikt cookies.

Contact

Coördinatie

Het bureau van Grote Routepaden is gelegen in hartje Brussel, in de gebouwen van Toerisme Vlaanderen, Grasmarkt 61, 1000 Brussel. Je kan ons  contacteren via mail info@groteroutepaden.be. of telefonisch van maandag tot donderdag  van 9u tot 12u30 en van 13u tot 16u op  +32 (0)487 208 201 of

Directeur

Margot Van de put

margot.vandeput@groteroutepaden.be

+32 (0)489 465 003

Nieuw item

Onthaal & externe communicatie

Lien Santermans

lien.santermans@groteroutepaden.be

+32 (0)487 208 201

Nieuw item

Routebeheer & gidsen

Isabel Hoogewijs

isabel.hoogewijs@groteroutepaden.be

+32 (0)473 340 715

Dagelijks Bestuur

Voorzitter

Rik Röttger

rik.rottger@groteroutepaden.be

+32 (0)486 953 763

Penningmeester

Jean Hendrikx

jean.hendrikx@groteroutepaden.be

+32 (0)486 692 014

Nieuw item

Secretaris

Maarten Smeets

maarten.smeets@groteroutepaden.be

+32 (0)488 293 262

Nieuw item

Ondervoorzitter

Bart Vermeulen

bart.vermeulen@groteroutepaden.be

+32 (0)475 719 742

Nieuw item

Voorzitter WaCo

Dirk  Van Braeckel

dirk.vanbraeckel@groteroutepaden.be

+32 (0)486 623 667

Regiocoördinatoren

Nieuw item

Antwerpen

Bart Sas

antwerpen@groteroutepaden.be

+32 (0)476 530 055

Limburg

Marcel Corvilain

limburg@groteroutepaden.be

+32 (0)487 595 025

Oost-Vlaanderen

Geert Creve

oost-vlaanderen@groteroutepaden.be

+32 (0)486 708 902

Nieuw item

West-Vlaanderen

Frans Van Nevel

west-vlaanderen@groteroutepaden.be

+32 (0)479 679 570

Nieuw item

Vlaams-Brabant

Maarten Smeets

vlaams-brabant@groteroutepaden.be

+32 (0)488 293 262

Op Weg Magazine

Hoofdredacteur

Peter Cristiaensen

opweg@groteroutepaden.be

+32 (0)496 606 553

Mediaregie

Peter De Vester

peter@moizo.be

+32 (0)497 551 541