Deze website gebruikt cookies.

Contact

Secretariaat

Het secretariaat is elke werkdag telefonisch te bereiken van 9u tot 12u en van 12u30 tot 17u.Postadres: Beatrijslaan 72, 2050 Antwerpen

Nieuw item

Brigitte Van Gasse & Diane Van de Vloed

info@groteroutepaden.be

+32 (0)3 232 72 18

Bureau

Het bureau van Grote Routepaden is gelegen in hartje Brussel, in de gebouwen van Toerisme Vlaanderen.  Postadres: Grasmarkt 61, 1000 Brussel.

Directeur

Margot Van de put

margot.vandeput@groteroutepaden.be

+32 (0) 472 379 829

Wandelcoördinator

Barbara Dessein

barbara.dessein@groteroutepaden.be

+32 (0)484 248 856

Nieuw item

Projectcoördinator

Isabel Hoogewijs

isabel.hoogewijs@groteroutepaden.be

+32 (0)473 34 07 15

Dagelijks Bestuur

Voorzitter

Rik Röttger

rik.rottger@groteroutepaden.be

+32 (0)486 953 763

Penningmeester

Jean Hendrikx

jean.hendrikx@groteroutepaden.be

+32 (0)486 692 014

Nieuw item

Secretaris

Maarten Smeets

maarten.smeets@groteroutepaden.be

+32 (0)488 293 262

Regiocoördinatoren

GR Antwerpen

Ronald Rothwell

antwerpen@groteroutepaden.be

+32 (0)473 979 704

GR Limburg

Rudy Steyls

limburg@groteroutepaden.be

+32 (0)484 173 153

GR Oost-Vl

Geert Creve

oost-vlaanderen@groteroutepaden.be

+32 (0)486 708 902

Nieuw item

GR West-Vl

Frans Van Nevel

west-vlaanderen@groteroutepaden.be

+32 (0)479 679 570

Nieuw item

GR Vlaams-Brabant

Maarten Smeets

vlaams-brabant@groteroutepaden.be

+32 (0)488 293 262

Op Weg Magazine

Hoofdredacteur

Peter Cristiaensen

opweg@groteroutepaden.be

+32 (0)496 606 553

Mediaregie

Peter De Vester

peter@moizo.be

+32 (0)497 551 541